Pages Menu
Categories Menu

snowboard ekstremalny

Zajęcia grupowe są ograniczone do dziesięciu, ale na moim szczególnym dniu nie było osiem. Prawo startu, było trochę frustracji czeka na klasę tworząc głównie dlatego, że nie każdy jest na czas i instruktor szef chce się dopchać jak najwięcej w klasie, jak tylko może. Więc czekaliśmy dobre 15 minut, zanim udało nam się rozpocząć.http://poradniastopy.pl/choroba-stop/klamry-wrastajace-paznokcie/

Instruktor zaczęło się od podstaw, takich jak jazda na łyżwach oraz taśmy. To było jak wypełniacz czasu, ale kiedy masz osiem osób w klasie to wymaga sporo czasu, aby przejść. To trwało około godzinę w klasie, zanim dotarł do stoku króliczka. Przez ten czas, http://www.kasybielsko.pl/wagi/kalkulacyjne/ nachylenie króliczek był przepełniony narciarzy i snowboardzistów z wszystkich grup wiekowych. Z ilości osób w klasie uwaga każda osoba otrzymała była ograniczona i instruktor naprawdę nie można obwiniać za to. Część nauki żadnej aktywności jest powtarzanie. Jednak, gdy jesteś w dużej grupie na zatłoczonym wzgórzu, pozostaje czeka więcej niż robi. Trzeba powiedzieć, gdybym zapłacił za tej lekcji, byłbym bardziej sfrustrowany niż ja w tym momencie. Pod koniec dnia nie udało mi się zejść króliczka wzgórze bez pomocy. Normalny koszt tej lekcji będzie $ 138 i które obejmują swoją karnetu.

Lekcja prywatna

Dwa tygodnie później, frustracji na mój pierwszy raz na snowboardzie odszedł i nadszedł czas, aby włączyć strategie. Mój mąż nie otrzymują bezpłatną lekcję grupową z zakupem jego pokładzie. Nie zamierzałem umieścić go przez co przeszedłem, więc zdecydowaliśmy się podzielić pół dnia prywatną lekcję. Znowu zrobiliśmy rezerwację z wyprzedzeniem, co jest wysoce zalecana. Nasza lekcja miała rozpocząć się o 9:30. Przyjechaliśmy o 9:15 w check-in i spotkaliśmy naszego instruktora punktualnie o 9:30. Pojechaliśmy wprowadzeń. Miał ponad 20 lat doświadczenia w tym sporcie. Natychmiast instruktor miał cele dla nas przez pierwszą godzinę.
Artykuł napisany przez: