Pages Menu
Categories Menu

snowboarding dzieci

snowboarding dzieci Podczas snowboardzie tylko stał się oficjalną imprezę olimpijski w 1998 roku, w ciągu ostatnich dziesięciu lat, stało się jednym z najbardziej popularnych sportów do oglądania. Z szalonych trików i niesamowitych zwrotów akcji latać w powietrzu, obraca się i skacze, a nawet hard-core adrenalina junkie dostanie emocji oglądając te super-duper sportowców.nts energy – powietrzna pompa ciepła

Snowboarding ma wiele różnych zdarzeń, z których niektóre nie są oficjalne. Typowym konkurencja zaoferuje następująco (w nawiasach są tymi jedynymi oficjalnymi wydarzenia w grach 2010):

– Slope Style

– Big Air

– Half-pipe (Vancouver 2010 oficjalna impreza, męskie Obuwie damskie)

snowboarding dzieci

– Snowboard Krzyż (Vancouver 2010 oficjalna impreza, męskie Obuwie damskie)

– Indycross

– Rail Jam

– Wyścigi

– Slalom gigant równoległy (Vancouver 2010 oficjalna impreza, męskie Obuwie damskie)

snowboarding dzieci

W Vancouver, wszystkie zdarzenia snowboarding dam koszty vat odbędzie się w hali znajduje się Cypress Mountain. 8000 ludzie będą mieć szczęście, aby dostać się z bliska widok tego spektakularnego miejsce wybudowanym specjalnie na snowboardzie. Dla tych, które nie pasuje do lokalizacji pojemności 8000, można było oglądać go w telewizji, podobnie jak reszta publiczności na całym świecie. Jeśli nie jesteś jednym z tych szczęśliwców, udających się do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2010 roku, co sprawdzeniu imprezę snowboardową blisko Ciebie, jeśli takie miejsce istnieje? Istnieje wiele wydarzeń dzieje się na całym świecie, w tym:

– Brytyjskie śnieżne Tour Międzynarodowe Mistrzostwa – 21 października – 25, 2009.

Jest to nie tylko centralnym elementem brytyjskiego sportów zimowych sezonu, ale jest to również „największy pokaz sportów konsumenckich w Europie”.

– Wielka Brytania Snow Film Festival – 26 listopada – 27, 2009

– Swatch TTR World Snowboard Tour: Billabong mień fryzurę Tirol Innsbruck-2010 – 3 grudnia – 5, 2009

Artykuł napisany przez: