Pages Menu
Categories Menu

snowboard jak dobrac

Pierwsza lekcja, oczywiście, było nie oszukiwać – i nigdy nie grać z oszustami. Który służył mi dobrze w biznesie. Druga lekcja była dobra sportowego: zawsze grać, aby wygrać, ale będzie łaskawy kiedy straci. To też była ważna lekcja życia. Choć wykrywanie zdrady staram mojej mocy, czasami nie wyjść na górę. Trzecia lekcja o znaczeniu myślenia do przodu i strategizing, aby osiągnąć swoje cele. Czwarta lekcja na temat partnerstwa i pracy zespołowej. Musiałem nauczyć się być w zespole, a czasami były przeciwnikiem stanie się sojusznikiem w każdej chwili.

Przede wszystkim jednak, wciągająca gra naszej rodziny dał nam możliwość bycia razem, do zabawy i do śmiechu. Wszyscy jesteśmy bardzo konkurencyjny, ale na koniec dnia, wszyscy jesteśmy przyjaciółmi.

Mój syn odziedziczył moją miłość do gier i łamigłówek. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, aż dotarł na tyle stary, by zacząć grać w gry dla dzieci. Podobnie jak wielu rodziców, grałem zjeżdżalni i drabinek, aż przekroczył moje oczy! Swoją grę w gry wideo – ale wiele z nich grać razem. Wykonujemy również puzzle razem i cieszyć się pracy w książkach i czasopismach puzzle. On nawet tworzy książki logiczne dla jego kolegów z wykorzystaniem klasy „słowa pisowni.

Tak więc, gdy ludzie zwracają się nosy na wciągających gier, mówię, że mogą uczyć ważnych lekcji życia i zaszczepić wielkie wartości rodzinnych. Graj dalej!

Artykuł napisany przez: