Pages Menu
Categories Menu

snowboard historia

snowboard historia

Snowboard w Utah – wspaniałe miejsca, aby Go Snowboarding

Utah ma trzynaście światowej klasy ośrodków narciarskich rozwiązania it dla firm gdańsk, które pochwalić się „Greatest Śnieg na ziemi.” Ośrodki narciarskie w górach Wasatch otrzymać do 500 cali suchego, puszystego śniegu, który nadaje się do jednych z najlepszych warunkach na nartach i snowboardzie na świecie.botoks warszawa The Great Salt Lake jest bezpośrednim powodem dla jakości śniegu w stanie Utah. Tworzy zjawiska pogody, znany lokalnie jako „efekt bał jeziora.” Słona woda nie zamarza, więc w okresie zimy Utah, zimne powietrze osiada nad jeziorem. Tam powietrze jest podgrzewane przez temperaturę jeziora. Jak ogrzeje powietrze, wznosi się ponad szczyty Uintas wzdłuż Bedfordshire froncie, gdzie stygnie i wysyła flurries śniegu w kanionach. To stwarza optymalne warunki śniegowe na snowboardzie w Utah.

Snowboard w Utah jest ograniczony w Alta Ski Resort, jeden z niewielu ośrodków w całym kraju, które zostały umieszczone restricitons na snowboardzistów. siostra ośrodek Alta, Snowbird zezwala snowboardzistów. Istnieje biegnie linkujące między dwoma ośrodków, więc jeśli jesteś snowboardzista, należy stosować się do biegania Snowbird, aby uniknąć zakazane w liniach widłowych Alta.

Northern Resorts:

Być może trzeba pojazdu napęd na 4 koła, aby uzyskać dostęp do niektórych z tych ośrodków w styczniu. Upewnić się, łańcuchy na opony przed udaniem się Logan Canyon.

Beaver Mountain w Logan – Początkujący przyjazny ośrodek.

Powder Mountain w Ogden – Ten ośrodek jako najbardziej akrów jakimkolwiek ośrodku w Ameryce z ponad 5500 akrów i half-pipe.

Snowbasin w Ogden – Posiada Superpipe dla snowboardzistów.

Wolf Mountain niedaleko Stoddard – daleko od Salt Lake City i jest mniej zatłoczone niż w innych ośrodkach Północnej

Central Resorts:

Ośrodki narciarskie znajdują się w Big Cottonwood Canyon, Little Cottonwood Canyon i do Kanionu kvoctrain za.
Artykuł napisany przez: http://www.prefabetkurzetnik.pl/elementy-drogowe.html