Pages Menu
Categories Menu

snowboard na pustyni

snowboard na pustyni

Snowboard Historia – Past, Present and Future

Jak historia snowboardu chciał, że istnieje wiele sprzecznych raportów, kto stworzył pierwszy snowboard. Najwcześniejszym roszczenie jest, że snowboard został wynaleziony przez M. J. Jack Burchett w 1929 roku i składała się z kawałka sklejki z panowania konia tak wiązań. Następnie, w 1963 roku, do być znany projektant snowboard, Tom Sims stworzył coś podobnego do nowoczesnego snowboardu jako projekt klasy. Nazwał swoje dzieło jest „Board Ski”. Inna historia twierdzi, że pierwszy snowboard nazwano Snurfer (połączenie surfowania słowa i śnieg). Snurfer zaprojektowana przez Sherman Poppen dla córki, jak już w 1965 roku w stanie Michigan. Snurfer został zaprojektowany podobnie jak deskorolka, ale bez kół. Zawierał on linę ręcznego i żadnych powiązań. Wreszcie, jednostka, chwilówki na raty która rozwinęła tych prymitywnych projekty snowboardowych w jego współczesnym podobieństwo było Dimitrije Milovich. Milovich był surferem, który rozpoczął rozwijanie snowboard opartą na połączeniu konstrukcji nart i kształcie deski surfingowej.

W 1970 i 80., popularność snowboardu rakieta i kilka firm zostały stworzone wyłącznie do masowej produkcji snowboardu. We wczesnych latach 80-tych, konkursy snowboarding zaczął się szerzyć w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Popularność snowboardzie rozkwitł i transcended do masowej widowni publicznej i już nie było to sport tylko dla sportowców ekstremalnych. W ciągu niespełna trzech lat od snowboard zaczęto masowo produkowane, to została wprowadzona do Igrzysk Olimpijskich w 1998 roku.

snowboard na pustyni

Główny nurt popularność snowboardu zdjął i tak ma potencjał marketingu w sporcie. Snowboarding pierwszy zaczęły pojawiać się w Prochownia w późnych latach 70-tych, ale szybko całe magazyny poświęcone były snowboardzie. Pierwszy magazyn w całości snowboardzie nazwano Absolute rodnik (później przemianowany Międzynarodowy Snowboarding Magazine), który uderzył regały magazynu w roku 1985. Szybko istniały dziesiątki i dziesiątki magazynów snowboardowych na całym świecie.

Obecnie, snowboarding nadal rozwijać. Większość stoków narciarskich wyeliminowały politykę „no snowboardzie” i wiele z nich zbocza, rury i parki przeznaczone do wyłącznego wykorzystania snowboardzistów. Przyszłość snowboardzie wygląda jasno. Liczba nowych kierowców w wieku 12-24 rośnie każdego roku.

George Pettit jest entuzjastą dziennikarz i sporty zimowe z Nowej Zelandii. Jest on często pisze o ośrodkach narciarskich, tras zjazdowych, magazyn snowboard, raportów śnieżnych, narciarstwo przeznaczenia, popularnych gór i podobnych popularnych tematów.

Artykuł napisany przez: