Pages Menu
Categories Menu

snowboard na pustyni

snowboard na pustyni

Snowboard Historia – Past, Present and Future

Jak historia snowboardu chciał, że istnieje wiele sprzecznych raportów, kto stworzył pierwszy snowboard. Najwcześniejszym roszczenie jest, że snowboard został wynaleziony przez M. J. Jack Burchett w 1929 roku i składała się z kawałka sklejki z panowania konia tak wiązań. Następnie, w 1963 roku, do być znany projektant snowboard, Tom Sims stworzył coś podobnego do nowoczesnego snowboardu jako projekt klasy.http://www.sipi.com.pl/migracja-simatic-s5-do-innego-systemu/ Nazwał swoje dzieło jest „Board Ski”. Inna historia twierdzi, że pierwszy snowboard nazwano Snurfer (połączenie surfowania słowa i śnieg). Snurfer zaprojektowana przez Sherman Poppen dla córki, jak już w 1965 roku w stanie Michigan. Snurfer został zaprojektowany podobnie jak deskorolka, ale bez kół. Zawierał on linę ręcznego i żadnych powiązań. Wreszcie, jednostka, chwilówki na raty która rozwinęła tych prymitywnych projekty snowboardowych w jego współczesnym podobieństwo było Dimitrije Milovich. Milovich był surferem, który rozpoczął rozwijanie snowboard opartą na połączeniu konstrukcji nart i kształcie deski surfingowej.

W 1970 i 80., popularność snowboardu rakieta i kilka firm zostały stworzone wyłącznie do masowej produkcji snowboardu. We wczesnych latach 80-tych, konkursy snowboarding zaczął się szerzyć w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Popularność snowboardzie rozkwitł i transcended do masowej widowni publicznej i już nie było to sport tylko dla sportowców ekstremalnych. W ciągu niespełna trzech lat od snowboard zaczęto masowo produkowane, to została wprowadzona do Igrzysk Olimpijskich w 1998 roku.

snowboard na pustyni

Główny nurt popularność snowboardu zdjął i tak ma potencjał marketingu w sporcie. Snowboarding pierwszy zaczęły pojawiać się w Prochownia w późnych latach 70-tych, ale szybko całe magazyny poświęcone były snowboardzie. Pierwszy magazyn w całości snowboardzie nazwano Absolute rodnik (później przemianowany Międzynarodowy Snowboarding Magazine), który uderzył regały magazynu w roku 1985. Szybko istniały dziesiątki i dziesiątki magazynów snowboardowych na całym świecie.

Obecnie, snowboarding nadal rozwijać. Większość stoków narciarskich wyeliminowały politykę „no snowboardzie” i wiele z nich zbocza, rury i parki przeznaczone do wyłącznego wykorzystania snowboardzistów. Przyszłość snowboardzie wygląda jasno. Liczba nowych kierowców w wieku 12-24 rośnie każdego roku.

George Pettit jest entuzjastą dziennikarz i sporty zimowe z Nowej Zelandii. Jest on często pisze o ośrodkach narciarskich, tras zjazdowych, magazyn snowboard, raportów śnieżnych, narciarstwo przeznaczenia, popularnych gór i podobnych popularnych tematów.

Artykuł napisany przez: