Pages Menu
Categories Menu

snowboard na kolkach

snowboard na kolkach

Snowboard Gear – Co jest potrzebne

Prawo biegów snowboarding niezbędne jest posiadanie wielki dzień na stoku. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dla zbierając to, co dla Ciebie:

Nakrycie głowy

* Wybierz kask, który pasuje do Twojego głowę ciasno. Niektóre kaski mają większą izolację niż inne, więc upewnij się, czy jest mało izolacji można zmieścić pod cienką nakładkę na ciepło.

* Upewnij się, że kask jest wygodny i łatwo można przesunąć głowę podczas noszenia kasku.

Ciepłe ubranie

snowboard na kolkach

* Najlepszym sposobem, aby zatrzymać ciepło i sucho jest ubrać w warstwach. Bawełna lub naturalne tkaniny na skórze pozwalają na wilgoć być trzymane z dala od skóry, zapewniając ciepło. Nylon lub inne odporne na wodę warstwa zewnętrzna zapobiega wilgoci z zewnątrz do poruszania się na skórze. Ubrania powinny być luźne, aby umożliwić ruch.

Odzież ochronna

* bieg na snowboardzie nie byłaby kompletna bez jakiejś dodatkowej wyściółki dla tych, upewnij się zdarzyć upadki. ochraniacz łokci i nakolanniki może pomóc zmniejszyć szok uderzenia stawów. Wyściełane lekkie spodnie są dostępne, aby pomóc chronić kości ogonowej i biodra z tyłu upadków.

Wiązania

* Wiązania może zwiększyć się lub przywiązany. Dla początkujących snowboardzistów na ogół sprzyjają powiązania krok, gdy są one łatwiejsze w zarządzaniu. Nie mogą być one praktyczne dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ponieważ mają tendencję, aby umożliwić stopie zwalniane z łatwością.

snowboard na kolkach

* Strapped Wiązania może mieć dwa lub trzy paski trzymać wynajem aut dostawczych warszawa nogę na pokładzie. Oni dokręcić stosując metodę zapadkowy trzymać Przytulna nożnego.

Buty

* Buty, podobnie jak wszystkie snowboardowego, muszą pasować poprawnie. Upewnij się, spróbuj na kilku stylów, aby znaleźć taki, który jest najbardziej wygodne. Pietach powinna ciasno w bagażniku, ale nie powinno być pocieranie lub dyskomfort podczas uruchamiania są sznurowane. Chodzić i wyginać w butach, aby przetestować ich dopasowanie przed wyborem parę.

Deska

* Płyta powinna być prawidłowa długość i szerokość w oparciu o wielkości ciała. Warto przyjść do dołu brodą i być na tyle szeroki, aby dopasować swoje nogi.

Artykuł napisany przez: