Pages Menu
Categories Menu

snowboard jaka dlugosc deski

snowboard jaka dlugosc deski

Jak zrobić 360 na snowboard – 5 porad lepszym stylu i wiruje

Wyobraźmy sobie, uczenie się, jak zrobić 360 na snowboard bez strachu przed upadkiem. Wyobraź 360 lądowania w przedniej znajomych i patrzy na twarze. Z tych 5 porad będzie można zwiększyć swoją pewność siebie i pokazać znajomym, kto jest najlepszym zawodnikiem jest naprawdę.zapoznaj się z naszą ofertą

Spójne 360 ??mogą być wykonywane tylko wtedy, gdy masz odpowiednie bloki w miejscu. Udane 3 są produktem ubocznym jest w stanie trzymać się krawędzi, odmierzanie po stronie nawietrznej, uwalniając się od wargi i plamienie swoje lądowania.

1. Można tylko dowiedzieć się, jak zrobić 360 na snowboardzie odżywki sklep, gdy masz backside, Frontside i kabiny (fakie) 180 w dół. będzie tylko skończyć pozbawieniem siebie, dopóki masz te proste podstawy opanowane. Można ćwiczyć przędzenia 360 jest na płaskim terenie, aby uzyskać wrażenie dół. Czy je zarówno z jak i bez twojej rady dalej.

snowboard jaka dlugosc deski

2. Kluczowym elementem 360 jest w stanie trzymać się krawędzi. Twój krawędź pozwoli Ci rozpocząć wirowanie ze stałej pozycji. Postaraj się opanować uczucie obiema pięty i palców krawędzi. Znajdź mały stok lub skok, który można wydzielenia i nie będzie powodować będzie slam twarde. Chcesz uzyskać uczucie wirowania w dół i można to zrobić podczas zdobywania zaufania.

3. wind up jest kluczowym elementem spinu, a także sprawia, że ??można wyglądać stylowo. Jak trafisz dno transformacji rozpocząć po stronie nawietrznej, a nie wcześniej. Powinieneś być obracając się w przeciwnym kierunku chcesz się kręci. Rozładować ten zbudowany pęd do zainicjowania korkociąg. Twoje ramiona, tułów i nogi muszą działać razem. Skończyć duży dla małych skoków i mały dla dużych.

4. Uwalnianie się wargi skoku odbywa się w ostatniej chwili. Chcesz rada skierowana prosto w dół wzgórza, kiedy pojawi się skok i nie wskazał na bok.
Artykuł napisany przez: http://elektrotechmed.com