Pages Menu
Categories Menu

snowboarding zalety

Snowboarding – All najnowsze

Jeśli jesteś lub snowboarder są zaznajomieni z tym sportem, a znasz nazwę Louie Vito. On to profesjonalny snowboardzista USA, który według wszystkich kont, uczyni drużynę olimpijską USA 2010. Jednak to nie jego rozgłos ewentualnego chwały Olimpijskiego, gdzie może on http://g-sail.eu nieumyślnie pomóc przynieść snowboardzie do głównego nurtu – to jego pojawienie się na popularnym telewizyjnym ABC reality show Taniec z gwiazdami.cena terapii wibroakustycznej vitafon

„Taniec z gwiazdami” jest oparty na brytyjskim serialu telewizyjnym o nazwie Taniec i zgodnie Television International Business, w latach 2006 i 2007, był to najbardziej popularny program telewizyjny na całym świecie, osiągając w pierwszej dziesiątce w 17 krajach. Dziś, wersja USA cieszy średni tygodniowy publiczność blisko 14 milionów widzów. To jest tylko dobra wiadomość dla branży snowboardzie, a widzowie naprawdę zainteresowani Vito, prawdopodobnie będzie śledzić jego karierę jeszcze długo po jego stopy nie tańczył ich ostatni Tango.

Jeśli nie masz szczęście mieszkać w miejscu, które daje Ci luksus albo uczestnictwo w sportach zimowych i / lub ich oglądanie, jeśli jesteś Slayer half pipe na sercu Można wynająć lub kupić niektóre z bardzo popularne filmy snowboarding zamian. Niektóre tytuły to: Snowboardings Świętego Graala, walka, jabłka i pomarańcze, Knockout „dziesiątą rundę” Breaking Ground, oraz w tranzycie, by wymienić tylko kilka. Każdy z tych filmów można znaleźć na ameibo.com. Filmy w tym gatunku są zarówno zabawny i instruktażowe – wystarczy wybrać odpowiednią opcję. Film 2009 snowboard Elektro jest teraz na zewnątrz i będzie w trasie.

Wciąż nie mogę się nacieszyć z wszystkich dostępnych filmów snowboardowych tam? Nie szukaj dalej niż w 2010, gdzie zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Vancouver, w Kanadzie. Snowboard jest już reklamowany jako jeden do oglądania w tych grach.
Artykuł napisany przez: