Pages Menu
Categories Menu

snowboarding zalety

Snowboarding – All najnowsze

Jeśli jesteś lub snowboarder są zaznajomieni z tym sportem, a znasz nazwę Louie Vito. On to profesjonalny snowboardzista USA, który według wszystkich kont, uczyni drużynę olimpijską USA 2010. Jednak to nie jego rozgłos ewentualnego chwały Olimpijskiego, gdzie może on nieumyślnie pomóc przynieść snowboardzie do głównego nurtu – to jego pojawienie się na popularnym telewizyjnym ABC reality show Taniec z gwiazdami.cena terapii wibroakustycznej vitafon

„Taniec z gwiazdami” jest oparty na brytyjskim serialu telewizyjnym o nazwie Taniec i zgodnie Television International Business, w latach 2006 i 2007, był to najbardziej popularny program telewizyjny na całym świecie, osiągając w pierwszej dziesiątce w 17 krajach. Dziś, wersja USA cieszy średni tygodniowy publiczność blisko 14 milionów widzów. To jest tylko dobra wiadomość dla branży snowboardzie, a widzowie naprawdę zainteresowani Vito, prawdopodobnie będzie śledzić jego karierę jeszcze długo po jego stopy nie tańczył ich ostatni Tango.

Jeśli nie masz szczęście mieszkać w miejscu, które daje Ci luksus albo uczestnictwo w sportach zimowych i / lub ich oglądanie, jeśli jesteś Slayer half pipe na sercu Można wynająć lub kupić niektóre z bardzo popularne filmy snowboarding zamian. Niektóre tytuły to: Snowboardings Świętego Graala, walka, jabłka i pomarańcze, Knockout „dziesiątą rundę” Breaking Ground, oraz w tranzycie, by wymienić tylko kilka. Każdy z tych filmów można znaleźć na ameibo.com. Filmy w tym gatunku są zarówno zabawny i instruktażowe – wystarczy wybrać odpowiednią opcję. Film 2009 snowboard Elektro jest teraz na zewnątrz i będzie w trasie.

Wciąż nie mogę się nacieszyć z wszystkich dostępnych filmów snowboardowych tam? Nie szukaj dalej niż w 2010, gdzie zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Vancouver, w Kanadzie. Snowboard jest już reklamowany jako jeden do oglądania w tych grach.
Artykuł napisany przez: