Pages Menu
Categories Menu

snowboarding po raz pierwszy

snowboarding po raz pierwszy

Jak Masło na snowboard – styl na stokach

Dowiedz się, jak masło na snowboardzie jest doskonałym sposobem na poprawę równowagi i styl na pokładzie. Buttering na snowboardzie jest, kiedy balansować na jednym końcu, zachowując swój drugi koniec na śniegu. Jeśli wykonane prawidłowo, powinna ona wyglądać używasz pokładzie jak nóż i śnieg jest masłem, stąd odniesienie do masła.http://elektrotechmed.com

Można wykonać tę sztuczkę na dowolnym umiarkowanym stoku i przy różnych prędkościach. Kiedy już nauczył się jak masło na snowboardzie będzie można dodać w innych sztuczek naprawdę amp swój styl.

1. Znajdź bezpieczne miejsce, aby rozpocząć oszukiwanie, gdzie nie jest tak mało ruchu, jak to możliwe. Zacznij wskazując pokładzie prosto w dół.

2 www.zadluzenia.com. Pochyl się do rozpoczęcia podnoszenia tylnej deski do góry od śniegu. Obracać się do przodu i skręcić w tylną część płyty do przodu. Backside lub frontside jest do ciebie.

3. Trzymać toczenia z nosa deski w powietrzu. Należy uważać, aby nie dostać zbyt wysokie, jak można stracić równowagę i kaucji. Równowaga jest kluczem, jak chcesz, aby nadal móc czuć się zrelaksowany i pod kontrolą.

4. Umieść nos deski w połowie zakrętu. Czy to spin na ziemi, aby zakończyć turę.

5. Gdy płyta jest skierowana w dół ponownie właśnie zakończyła swój pierwszy masło.

Gratulacje! Jesteś o jeden krok bliżej do snowboardowej mistrzostwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuł napisany przez: przedszkoleaqq.pl