Pages Menu
Categories Menu

snowboard technika

snowboard technika

Wielkie Idee Garaż konstrukcyjne

Jeśli masz szczęście, masz duży garaż i mają wiele dodatkowych pokoju. A może masz dwa lub trzy garaż, ale tylko jeden samochód, aby umieścić w nim. Wszystko to dodatkowy garaż może być dobrze wykorzystane do innych rzeczy niż tylko dodatkowego miejsca. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to, co można zrobić z tej dodatkowej przestrzeni garażowej:

stelaż do łóżka 160×200
snowboard technika

1) Chłodne garaż gry – Każdy facet chciałby mieć swoją własną przestrzeń, gdzie może uciec i spędzać czas. W zależności ile jesteś do gier i automaty do gry, garaż jest idealnym miejscem, jeśli masz miejsce. Nie ma lepszego obszaru postawić prawdziwe flipper lub stare gry zręcznościowe lub gry. Jeśli masz miejsce i pieniądze, można naprawdę zrobić się prawo i skręcić część garażu w pokoju tematycznym gier. Można umieścić w dywanie lub innej powierzchni spodu i umieścić odpowiednie pamiątek na ścianach. Wystarczy pamiętać, aby prawidłowo go ogrzać w zimie, jeśli mieszkasz w chłodnym miejscu.

snowboard technika

2) Garaż Powierzchnia siłownia / treningu – Twój garaż jest doskonałym miejscem do montażu siłownię. Jednym z powodów jest to, że można otworzyć w dowolnym czasie garaż do wynajęcia świeżego powietrza. Również może być w stanie mniej martwić ciężkiego sprzętu siłowni robi uszkodzenia podłogi lub ściany. W chłodniejszych miesiącach temperatura może być tylko o prawo w garażu na treningu, ale latem może być trochę gorąco. Upewnij się, że masz garaż chłodzone lub ogrzewane odpowiednio do żądanej temperatury.

3) Garaż Play Room – Można to zrobić tylko wtedy, gdy żyje w środowisku, w którym nie występują duże wahania temperatury. Przechodząc do garażu pod placem zabaw dla dzieci to coś można wymyślić, jeśli brakuje Ci dodatkowy pokój w swoim domu. Trzeba by mieć ten obszar garażu wyłożone wykładziną i upewnij się, że jest bezpieczny, tak jak byś z innego pokoju.
Artykuł napisany przez: