Pages Menu
Categories Menu

snowboard latem

snowboard latem

Wyścigi konne – Różne typy brytyjskich Wyścigów Konnych

Dla kogoś nowego do wyścigów konnych, to może być bardzo mylące, starając się zrozumieć różne rodzaje wyścigów konnych. W tym artykule chcę tylko, aby spróbować wyjaśnić w prostych słowach to, co wszystkim chodzi. Przede wszystkim istnieją trzy różne rodzaje profesjonalnych wyścigów konnych w Wielkiej Brytanii.dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-240×220/ Oni są płaskie, każda pogoda i krajowe polowanie. Kiedy mówimy o płaskim mówimy o wyścigach na murawie i tras sezonie od kwietnia do listopada.

Każda pogoda jest również przejechany płaska, ale na torze lub poli piasku włókna powierzchni. Głównym każda pogoda ma miejsce w okresie od listopada do marca. Narodowy polowanie jest głównie sport zimowy udziałem wyścigowych i skoki albo ogrodzeń lub małej przeszkody zwane płotki. Istnieje również kilka krajowych polowanie płaskie wyścigi, które nazywane są również wyścigi zderzaka.

W płaskiej wyścigów istnieje 5 Klasyczne wyścigi rozprzestrzeniają się w całym sezonie. Są Derby, Oaks, 1000 i 2000 gwinei i St Ledger. W Narodowym Hunt 2 główne rasy są Cup Złoty Cheltenham i król Jerzy VI w dniach Boxing Day w Kempton Park.

Niektóre rasy koni są ograniczone do konkretnego wieku, takich jak 2 lub 3-latków i inne mogą być ograniczone do koni, które nigdy nie wygrali i są znane jako panieńskie ras. Dwa inne typy, które można natknąć się sprzedających i wyścigi aukcji. Koń, który wygrywa Selle będą oferowane do sprzedaży na aukcji, a więc te konkursy są zwykle dla koni o mniejszej zdolności. To może wydawać się, że to samo stanie się zwycięzcą wyścigu aukcji, ale w rzeczywistości tak nie jest. Są dla koni, które zostały zakupione jako roczniaków na aukcji publicznej, a zwycięzca nie jest oferowany na sprzedaż po wyścigu.

Pozostałe warunki, które można natknąć się upośledzenie i nie HCP. W wyścigu HCP oficjalnym trafnie nazwany handicapper ocenia formę wszystkie konie wpisane do wyścigu i na tej podstawie przydziela wagi dla każdego konia do przeprowadzenia. Co w teorii stara się zrobić to tak wszystkie konie w otwarta strefa aktywności wyścigu skończyć ze sobą. Oczywiście, że bardzo rzadko zdarza się, ale może zrobić dla ekscytujących wyścigów. W wyścigach bez utrudnień koń w teorii wszystko przeprowadzić tę samą wagę. Mówię teoretycznie, gdyż dodatek jest dla wieku, płci i doświadczeniu dżokej jedzie na koniu.

Zrozumienie różnych rodzajów wyścigów konnych może pomóc w wyszukiwaniu, aby znaleźć zwycięzcę wyścigu.

Artykuł napisany przez: http://harmoniasmakow.pl