Pages Menu
Categories Menu

snowboard informacje

snowboard informacje

Nawet wciągających gier promować wartości rodzinne

Nie było wiele dyskusji na temat wpływu, że gry wideo i gry online mają w rozwoju naszych dzieci, a nawet w socjalizacji dorosłych. Ryz zostały napisane na temat sposobów, w jakie gry wideo izolować młodzież i zachęcają siedzący tryb życia. Niektórzy twierdzą, że gdy dorośli grać w gry wideo i gry online z wyłączeniem innych działań, skutecznie oddalają się od innych i znosić bariery emocjonalne.usługi bhp wrocław

Podczas umiar i opanowanie może być ważne czynniki podczas grania w gry wideo i gry online, uważam, że można wnieść sprawy, że niektóre wciągające gry promowanie wartości rodzinnych.

Niektórzy ludzie dorastają w rodzinach „gra”, a inni nie. Jestem z rodziny zapalonych graczy – i to było na długo przed pojawieniem się gier wideo i gier internetowych. Niektóre z moich pierwszych wspomnień są iść z rodzicami do domów swoich przyjaciół i siedzi cicho, gdy grali most przez cały wieczór. Ojciec pracował w budownictwie, i tak było bez pracy w okresie zimowym. I czule przypomnieć wraca do domu ze szkoły i znalezienie moją matkę, ojca, i najlepszego przyjaciela mojego ojca siedzącego przy stole grając Nożownik pinochle. Kiedy podrósł, spędziłem wiele weekendów się w górskiej chacie, grając serca ośmiu czy dziesięciu ludzi do wczesnych godzin porannych.

W naszej rodzinie, nie tylko grać w gry w karty. Graliśmy każdy rodzaj gry można sobie wyobrazić – gry planszowe, gry podróży, Mah Jong, gry na świeżym powietrzu – to nazwę. I był panujący mistrz backgammon w moim akademiku. Również byliśmy żarłoczne rozwiązują zagadki. Wolałem kryptogramy i anacrostics, a moja babcia rozwiązać krzyżówki w pióra była zwalczanie szkodników żywności aż 94 lat. I tak, gdy pierwszy Ataris wyszedł, mama kupiła jedną i spędziliśmy wiele godzin gry Pong i Donkey Kong.

Nie ma wątpliwości w moim umyśle, że wciągające gry graliśmy zjednoczeni naszą rodzinę i nauczył nas ważną lekcją życia.
Artykuł napisany przez: