Pages Menu
Categories Menu

snowboard alpejski

snowboard alpejski

Zawsze należy pamiętać, że wewnętrzna warstwa musi zawinąć swoje ciało od głowy do palców, jak przy użyciu długi rękaw koszule, skarpetki i długie legginsy lub jeansy. Staraj się nie nosić ubrania z bawełny; raz bawełny staje się mokra, jej zdolności do izolacji zostaną utracone, dlatego pozostaje mokra.

Druga warstwa – jest znany jako warstwy środkowej, która służy jako warstwa wyściółki. Snowboarding stroje dla tej powłoki wykonane są z materiałów przeznaczonych do pułapki gorącego powietrza późniejszego wam podczas jazdy, i przekazuje wilgoć do warstwy zewnętrznej. Runo i wełny są najlepsze materiały mają być stosowane. Runo jest najlepszym wyborem, ponieważ jest lekki i jest w stanie oddychać. W związku z tym, że pracuje jako efektywnego kanału w kierunku rysunek wilgoć powłoki zewnętrznej części stroju. Warstwa środkowa może być umieszczony na lub wyłączyć. To zależy od ciepła i zakresu działalności robisz. Na cieplejsze sezonu snowboardowego dla tej powłoki może służyć jako warstwy zewnętrznej, jak również ochrony.

snowboard alpejski

Warstwa zewnętrzna – Warstwa ta zapewnia ogrodzenie między zimnej górskiej atmosfery i ty. Z całego ciepła w podstawie dwóch powłok, strój Snowboard przeznaczony na warstwie zewnętrznej muszą umożliwiać oparów wilgotności na zewnątrz i nadal zachować skuteczną barierę w pobyt wodę i śnieg na zewnątrz. Istotne jest również, że powłoka ma zdolność do oddychania jako musi pozwalać ciepła z potu wydostać się z warstwy bazowej na stroju. W związku z tym wskazane jest wodoodporny i odporny na wiatr noszenia stroju który również oddychająca do warstwy zewnętrznej.

Artykuł napisany przez: http://przedszkoleaqq.pl